W drugim Powiatowym Konkursie Ekologicznym dla klas szkół podstawowych z terenu Powiatu Lęborskiego w 3 kategoriach nagrody zdobyły...

 

 

 

Zakład zagospodarowania Odpadów "Czysta Błękitna Kraina" sp. z o.o. w Czarnówku ogłasza konkursy ekologiczne dla klas szkół podstawowych z terenu Powiatu Lęborskiego (klasy I - VI) w kategoriach: zbiórka makulatury, zbiórka butelek PET, zbiórka puszek AL.

 

28 maja 2013 odbył się pierwszy etap Konkursu Ekologicznego.

 

Zwycięzcy, którzy przechodzą do drugiego etapu konkursy, który odbędzie się w Zakładzie Zagospodarowania Odpadów "Czysta Błękitna Kraina' w Czarnówku dnia 06.06.2013 r.

 

Zakład zagospodarowania Odpadów "Czysta Błękitna Kraina" sp. z o.o. w Czarnówku zaprasza do udziału w konkursach ekologicznych dla szkół podstawowych z terenu Powiatu Lęborskiego (klasy I - VI) w kategoriach: zbiórka makulatury, zbiórka butelek PET, zbiórka puszek AL.

 

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych (klasy I - VI) z terenu Powiatu Lęborskiego do udziału w konkursach ekologicznych w kategoriach: zbiórka makulatury, zbiórka butelek PET, zbiórka puszek AL. Organizatorem konkursów jest Zakład zagospodarowania Odpadów "Czysta Błękitna Kraina" sp. z o.o. w Czarnówku.

 

W dniu 06.06.2013 odbył się w Zakładzie Zagospodarowania Odpadów "Czysta Błękitna Kraina' w Czarnówku II etap Pierwszego Konkursu Ekologicznego.

I miejsce zajęła drużyna z Cewic.