Organizatorem Konkursu Ekologicznego jest Zakład Zagospodarowania Odpadów „Czysta Błękitna Kraina” Sp. z o.o. w Czarnówku.

Ciekawi jesteście, jaka jest świadomość ekologiczna naszej młodzieży? Bo my bardzo!

 

W drugim Powiatowym Konkursie Ekologicznym dla klas szkół podstawowych z terenu Powiatu Lęborskiego w 3 kategoriach nagrody zdobyły...

 

 

 

Zakład zagospodarowania Odpadów "Czysta Błękitna Kraina" sp. z o.o. w Czarnówku zaprasza do udziału w konkursach ekologicznych dla szkół podstawowych z terenu Powiatu Lęborskiego (klasy I - VI) w kategoriach: zbiórka makulatury, zbiórka butelek PET, zbiórka puszek AL.

 

Zakład zagospodarowania Odpadów "Czysta Błękitna Kraina" sp. z o.o. w Czarnówku ogłasza konkursy ekologiczne dla klas szkół podstawowych z terenu Powiatu Lęborskiego (klasy I - VI) w kategoriach: zbiórka makulatury, zbiórka butelek PET, zbiórka puszek AL.

 

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych (klasy I - VI) z terenu Powiatu Lęborskiego do udziału w konkursach ekologicznych w kategoriach: zbiórka makulatury, zbiórka butelek PET, zbiórka puszek AL. Organizatorem konkursów jest Zakład zagospodarowania Odpadów "Czysta Błękitna Kraina" sp. z o.o. w Czarnówku.